Pravidlá spolupráce

Zodpovedná osoba a majiteľ webu

Jozef Milčík

J.Kalinčiaka 9

03861 Vrútky

IČO: 45941459

DIČ: 1082501530

Nie som plátca DPH.

Bez Zmluvy

Zmluva o dielo nevyžaduje podľa zákona zmluvu, ale stačí ústna dohoda. Osobne vyžadujem potvrdenie e-mailom na čom konkrétne sme sa dohodli, že ste porozumeli pravidlám spolupráce a že ich akceptujete. 

Platba

Nie som plátcom DPH. Platba prebieha na faktúru so 7-dňovou splatnosťou. Zvyčajne si účtujem počet hodín práce za týždeň, pokiaľ sa nedohodneme inak. Vyhradzujem si právo okamžite ukončiť prácu, pokiaľ mi neuhradíte faktúru.

Odstúpenie od spolupráce

Spoluprácu môžete ukončiť okamžite (ak nemáme uzavretú zmluvu). Samozrejme očakávam, že uhradíte prácu, ktorú som urobil.

Garancia výsledku

Môžem garantovať len svoju prácu. To znamená, že ju vykonám 100% na základe svojich vedomostí a skúseností. Neviem Vám garantovať výsledok. Dôvod je jednoduchý. Pokiaľ vykonávam len časť práce marketingu ( ako SEO, PPC alebo XLM feed produktov), nemám dosah na ostatné zložky marketingu, ani na Váš servis alebo ceny….atd.. Môžete si byť však istý, že pokiaľ zistím prekážku výsledkov mojej práce, navrhnem Vám vhodné riešenie aj mimo mojich kompetencií a dohôd.

 

Morálny kompas

Používam len povolené techniky optimalizácie webových stránok a riadim sa pravidlami reklamy a prístupnosti stránok. Prečítať si môžete viac v GDPR.

Vaše dáta osobné alebo súkromné sú u mňa v bezpečí, neposkytujem ich tretím stranám.

Nepracujem pre dve konkurečné firmy naraz, nerobím politický marketing a vyhýbam sa nasadzovaniu reklám, ktoré porušujú pravidlá Google. Zásadne nenakupujem odkazy pri tvorbe linkbuildingu.

Fairplay

Logo SeoTrends

Rýchly kontakt

Share This