+ 421 911 381 251 milcik@seotrends.sk

Referencie SEO a online marketingu

Váš úspech je môj úspech

Prečo nechať SEO a online marketing na špecialistu? Keď sa vám pokazí auto tiež to necháte na odborníkovi, alebo to budete radšej skúšať, či to náhodou neopravíte?

KontaktSlužby

Zákazníci online marketingu oceňujú

Služby online marketingu a SEO sú častokrát výzvou, pretože sa zrazu ocitnete v roli trénera trenujúceho športovca na majstrovstvá sveta alebo olympiádu, ktorého nepoznáte. Spoznanie sa a vybudovanie vzťahu nejaký čas trvá. Potom rovnako ako tréner vidí silné a slabé stránky športovca, ja rovnako vidím silné a slabé stránky firmy. Preto som vďačný, keď sa mi podarí rozvinúť silné stránky firmy a následne som pozitívne ohodnotený, pretože váš úspech je aj mojím úspechom.

Spolupráca so SEO Trends splnila všetky naše očakávania- promptná reakcia, hladký priebeh komunikácie a spoločné nápady preklenuté do novej webovej stránky našej spoločnosti. Ďakujem a odporúčam, GWV Slovakia s.r.o.

Adriana Haarová

Prokuristka, GWV Slovakia s.r.o.

Pán Milčík zo SEO Trends má vždy maximálne nasadenie pri tvorení stratégia a taktiky v rámci PPC. Skvele je, že online marketing vidí zo širšej perspektívy nie len z pohľadu jedného online kanála.
Vždy sa snaží, aby online kampane boli úspešné.
Sme s jeho službami spokojní.

Andrej Čatajský

Managing director, Simplicity consulting s. r. o.

Nastavená spolupráce pro SK trh v rámci PPC probíhá v pořádku. Pan Milčík se snaží o širší uchopení marketingu a následné reflexe v online prostředí.

Roman Gusejnov

Head of Marketing , Admasys SK, s.r.o.

Realizované projekty a zákazníci

Každému projektu venujem 100% pozornosť. Nezáleží, či robím len časť práce online marketingu ako SEO, tvorbu webových stránok, PPC reklamy, riešim merania v Google Analytics 4, pre mňa má zmysel, keď všetko do seba zapadá. Vždy upozorním na problém s cieľom posunúť váš biznis vpred.

Keby chcel váš zákazník zavesiť obraz, čo urobíte? Budete ho čičíkať, že veď sa to nejako spraví? Nie! Buď mu predáte produkt (kladivo, klinec, háčik), alebo mu ponúknete službu. (pošlete majstra, nech to urobí) To je aj môj prístup – priamočiari, pragmatický, logický.

Share This