Tvorba webovej stránky

Migrácia starých webových stránok

Nutnosť mať kvalitné, rýchle webové stránky zobrazujúce sa na všetkých mobilných zariadeniach správne je dôležité pre e-shopy, firmy, ale aj kamenné predajne. Z praxe môžem povedať, že ak nie ste viditeľný na prvej strane lokálneho vyhľadávania so 100% istotou o vašej predajni, alebo prevádzke nevedia ani ľudia, čo bývajú neďaleko. Prečo? Asi sa nevyberiete na prechádzku po meste, keď hľadáte produkt alebo službu, ale hľadáte na internete…

Eshop bez chýbAko zvýšiť zisk eshop

Tvorba webovej stránky

Službu tvorby webových stránok som doplnil na základe dopytu od firiem a podnikateľov, ktorí hľadajú minimalistické, prehľadné stránky s požiadavkou na rýchle dodanie, úpravy a zmeny na stránke do 24 hodín so službami SEO konzultanta, online marketingu, PPC reklám. Kompletný servis online marketingu od jedného človeka.

1

Webová stránka rýchlo zo šablóny

2

Responzívne webové stránky na mieru

3

Upraviteľné do posledného detailu

Riešenie pre e-shopy

Pri e-shope ide v prvom rade o zisk a nie o to aká je webová stránka krásna. Dnes balíčkové riešenia eshopov vám umožnia sa okamžite pustiť do obchodovania. Nezabúdajte, že aj najlepšia webová stránka – eshop potrebuje stratégiu online marketingu a keď sa nezobrazíte na prvej stránke vyhľadávania, tak nič nepredáte. Využite moje služby.

Tvorba webovej stránky na Shoptet

Tvorba webovej stránky na Eshop-rýchlo

Share This