+ 421 911 381 251 milcik@seotrends.sk

Tvorba webovej stránky

Redizajn starých webových stránok

Nutnosť mať kvalitné, rýchle webové stránky zobrazujúce sa na všetkých mobilných zariadeniach správne je dôležité pre e-shopy, firmy, ale aj kamenné predajne. Z praxe môžem povedať, že ak nie ste viditeľný na prvej strane lokálneho vyhľadávania so 100% istotou o vašej predajni, alebo prevádzke nevedia ani ľudia, čo bývajú neďaleko. Prečo? Asi sa nevyberiete na prechádzku po meste, keď hľadáte produkt alebo službu, ale hľadáte na internete…

AKO SI ZALOŽIŤ E-SHOP BEZ CHÝB26 ZLEPŠENÍ E-SHOPU AKO ZVÝŠIŤ ZISK

Tvorba webovej stránky

Službu tvorby webových stránok som doplnil na základe dopytu od firiem a podnikateľov, ktorí hľadajú minimalistické, prehľadné stránky s požiadavkou na rýchle dodanie, úpravy a zmeny na stránke do 24 hodín so službami SEO konzultanta, online marketingu, PPC reklám. Kompletný servis online marketingu od jedného človeka.

1

Predpripravená šablóna alebo web na mieru

2

Responzívne webové stránky

3

Upraviteľné do posledného detailu

Riešenie pre e-shopy

Pri e-shope ide v prvom rade o zisk a nie o to aká je webová stránka krásna. Dnes balíčkové riešenia eshopov vám umožnia sa okamžite pustiť do obchodovania. Nezabúdajte, že aj najlepšia webová stránka – eshop potrebuje stratégiu online marketingu a keď sa nezobrazíte na prvej stránke vyhľadávania, tak nič nepredáte. Využite moje služby.

Tvorba webovej stránky na Shoptet

Tvorba webovej stránky na Eshop-rýchlo

Share This