+ 421 911 381 251 milcik@seotrends.sk

Tvorba webovej stránky

Responzívne firemné stránky
Vyberte si šablonu

WEB

Tvorba webovej stránky

Zameriavam sa na tvorbu firemných webových stránok, na stránky propagujúce služby živnostníkov a  personálne stránky umelcov, športovcov alebo verejne známych osobností.

1

Viac ako 300 šablón webových stránok na výber

2

Responzívne webové stránky

3

Upraviteľné do posledného detailu

Realizované webové stránky

Základným kameňom pre tvorbu webových stránok je pre mňa jednoduchosť, efektivita a prístupnosť.

Logo spoločnosti GWV

GWV Slovakia

https://gwv-slovakia.sk/

Firemná stránka.

 

Logo Vínomil

Projekt Vínomil

http://www.vinomil.sk/

Blog o víne.

 

SEO trends logo

SEO Trends

https://www.seotrends.sk/

Firemná stránka.

 

Migrácia e-shopu z hľadiska SEO

Migrácia webových stránok na nový CMS (systém manažmentu obsahu) je nevyhnutnou súčasťou života e-shopu. Raz sa každý úspešný, rastúci e-shop dostane do situácie, kedy je potrebné zvážiť či zabezpečenie, dizajn, organizácia webových stránok je v aktuálnej situácii dostatočná, či prináša dosť príležitostí na rast zisku, systém logistiky a spravovania zásob dokážu efektívne pracovať, alebo ste jednoducho narazili na prekážky, ktoré dokážete odstrániť len prechodom na nový systém správy obsahu webových stránok. Samozrejme existuje zrejmá obava, že prechodom stratíte ťažko vybudovanú organickú pozíciu vo vyhľadávaní. Migrácia pomocou SEO vám môže výrazne pomôcť a prechod na nový CMS bude naozaj bezbolestný.

Migrácia webovej stránky s dobrým úmyslom, ale bez zohľadnenia SEO, či konzultácie so SEO odborníkom prináša len negatívne výsledky a emócie. Je dôležité vždy zvážiť, či zmeny, ktoré plánujete vykonať, budú naozaj za to stáť. Odporučil by som všetkým, ktorý uvažujú o zmene, aby sa poradili so skúseným odborníkom, pretože konzultácia vás bude stáť menej času a peňazí ako „spackaná“ migrácia webových stránok. 

Dnes je balíčkové riešenie e-shopu alebo firemnej stránky ideálnym riešením pre začínajúce, ale aj pokročilé firmy. Jednoduché riešenie, ktoré ponúka množstvo rozšírení, zohľadňuje SEO a ľahko ho prepojíte s externými nástrojmi. Tieto riešenia Shoptet.sk, Eshop-rychlo.sk dobre poznám a môžem Vám ich odporučiť.

 

Share This